Pielęgnacja stóp


Pedicure Complex od 70 zł

Pedicure Complex to szybki i kompleksowy zabieg, który ma na celu oczyszczenie, odświeżenie stóp, złuszczenie zrogowaciałego naskórka z pięt oraz nadaniu prawidłowego i zadbanego kształtu paznokciom, usunięciu narastających skórek jak i odpowiedniemu nawilżeniu.

 

Pedicure Complex + nałożenie odżywki na paznokcie – 75 zł

Pedicure Complex + malowanie paznokci – 80 zł

Pedicure Complex + malowanie paznokci french – 90 zł

Pedicure Complex + usunięcie lakieru hybrydowego - 90 zł

 

Wskazania do wykonania pedicure'u:

-zrogowaciały i popękany naskórek

-odciski

-wrastające paznokcie

-nieestetyczny wygląd stóp.

 

Przeciwwskazania do wykonania pedicure'u:

-stany zapalne i ropne

-rany i świeże blizny

-alergie

-grzybice i drożdżyce

-brodawki

-(w przypadku hybrydowego) osłabiona płytka paznokciowa lub świeżo usunięte tipsy czy żel.

Pedicure hybrydowy 90 zł

Pedicure hybrydowy - inaczej shellac; połączenie wszystkich klasycznych czynności pielęgnacyjnych z malowaniem paznokci lakiero-żelem. Jest to tańsza, wygodniejsza i zdrowsza alternatywa dla paznokci żelowych lub akrylowych, ponieważ nie niszczy płytki paznokci. Lakiery hybrydowe to miks lakieru i żelu, dlatego nie blakną, nie kruszą się i nie odpryskują przez okres nawet 3 tygodni. Po tym czasie należy usunąć lakier w salonie kosmetycznym specjalnym zmywaczem.

Paznokcie są lśniące, mocniejsze, a lakier nie odpryskuje i nie robi się matowy.

Pedicure hybrydowy jest idealny na urlop czy wyjazd służbowy.

 

Pedicure hybrydowy - 90 zł

 

Pedicure hybrydowy french - 100 zł

 

Pedicure hybrydowy + usunięcie poprzedniego lakieru - 100 zł

Dodatkowa dopłata 10 zł nie będzie doliczona, jeśli poprzedni pedicure hybrydowy był wykonany w Gabinecie Metamorfoza.

Pedicure podologiczny od 100 zł

Pedicure podologiczny jest połączeniem pedicure klasycznego z usuwaniem zmian skórnych, powstałych na skutek deformacji kostnych, w wyniku chorób lub czynników zewnętrznych takich jak np. ciasne obuwie. Pedicure podologiczny bez problemu radzi sobie z niwelowaniem bolesnych oraz utrudniających funkcjonowanie kończyn dolnych: brodawek, modzeli, odcisków, pękających pięt lub rozpadlin, a także korekcją wrastających paznokci.

Zabieg rozpoczyna się od sprawdzenia aktualnego stanu stóp.

Podstawowy zabieg podologiczny polega na usunięciu zrogowaceń naskórka, obcięciu i oszlifowaniu paznokci, prawidłowym opracowaniu wałów paznokciowych oraz aplikacji odpowiednio dobranego preparatu. Zabieg wykonywany jest bez tradycyjnej kąpieli stóp, ale z zastosowaniem najnowyszych metod podologicznych.

Po zabiegu zalecana jest indywidualnie dobrana pielęgnacja domowa.

 

podstawowy zabieg podologiczny - usunięcie zrogowaceń, redukcja popękanych i szorstkich partii skóry, usunięcie skórek, obcięcie i oszlifowanie paznokci - 100 - 120 zł

podstawowy zabieg podologiczny z malowaniem paznokci - 120 - 150 zł

podstawowy zabieg podologiczny z usunięciem odcisków, modzeli - 120 - 150 zł

podstawowy zabieg podologiczny z rekonstrukcją zniszczonych płytek paznokciowych - 120 - 150 zł

Usunięcie lakieru hybrydowego – dodatkowo 10 zł do usługi

Pomalowanie paznokci na wybrany kolor - dodatkowo 10 zł do usługi

Masaż stóp - dodatkowow 20 zł do usługi

Pedicure SPA 120 zł

Unoszące się aromaty olejków eterycznych w połączeniu z masażem stóp tworzą zabieg pedicure SPA wielce relaksującym i przyjemnym. Kuracja pozostawia jedwabistą i gładką skórę. Preparaty o bogatych właściwościach nie tylko nawilżą, odżywią i ochronią skórki i paznokcie, ale także dostarczą i uzupełnią witaminy. Po zabiegu stopy i paznokcie wyglądają na szczególnie zadbane i naturalne.

 

Pedicure SPA - odprężająca pielęgnacja, która obejmuje: usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt, kąpiel, peeling, nałożenie maski na stopy i masaż stóp, oczyszczenie, skrócenie, opiłowanie paznokci oraz ewentualnie polakierowanie.

 

Zabieg parafinowy na stopy od 40 zł

Zabieg parafinowy stóp jest zabiegiem odżywczym, który ma za zadanie przywrócić naszym stopom zdrowy wygląd. Jest to odprężający, ciepły, intensywnie nawilżający zabieg, szczególnie przydatny zimą.
Parafina pozwala pozbyć się suchej, spierzchniętej skóry i działa terapeutycznie na bolące stawy.

Zabieg rozpoczyna się od peelingu, następnie wmasowywane są regenerujące preparaty bogate w substancje aktywne i stopy pokrywane są warstwami ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafiny.
Tak przygotowane stopy, otulone w ocieplającą otulinę, regenerują się i wzmacniają w ciągu 20 minut.

Rozgrzana, płynna parafina wygładza i pojędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej. Nasze stopy będą zadbane i odżywione.

Wskazaniem do zabiegu parafinowego jest szorstka, przesuszona skóra, utrata elastyczności, stopy po odmrożeniach, podrażnienia i zmęczenie spowodowane uciskiem butów. Dodatkowo ciepła parafinowa kąpiel rozgrzewa stopy. Ciepło poprawia krążenie, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy.

 

Zabieg parafinowy - 50 zł

Pedicure Complex + parafina - 120 zł