Depilacja ciała


DEPILACJA CIAŁA

 

 

bikini Hollywood – 90 zł

bikini brazylijskie – 80 zł

bikini francuskie –70 zł

 

łydki – 60 zł

uda – 50 zł

całe nogi – 100 zł

 

przedramiona – 50 zł

ramiona – 50 zł

całe ręce – 90 zł

 

pachy – 50 zł

wąsik – 20 zł

 

 

Zalecenia przed zabiegiem:

Aby zabieg mógł zostać przeprowadzony, włosy muszą mieć długość min. 0,5 cm. W związku z tym należy unikać golenia przez co najmniej dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem. Przed depilacją należy unikać także natłuszczania skóry (np. balsamami do ciała), ponieważ uniemożliwi to dokładne przeprowadzenie depilacji.

 

Depilacja - na jak długo wystarcza?

Dzięki zabiegowi skóra jest gładka przez nawet 2 miesiące. Ponadto systematyczne powtarzanie depilacji gwarantuje znaczną redukcję niechcianych włosów (włosy przerzedzają się i osłabiają).

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

Podczas wyrywania włosków z cebulkami za pomocą wosku może dojść do pęknięcia naczyń krwionośnych, w związku z tym nie jest to zabieg wskazany dla osób, które mają problemy ze słabymi naczynkami. Szczególną ostrożność powinny także zachować osoby nadużywające tytoniu, alkoholu i kofeiny. Z oczywistych względów zabieg nie jest wskazany dla osób zmagających się z chorobami skóry. Depilacja odradzana jest także osobom cierpiącym na cukrzycę lub przyjmującym leki (np. leki hormonalne i leki na choroby układu krążenia – szczególnie te, które rozrzedzają krew).

 

Różnice między depilacją Francuską, Brazylijską i Hollywoodzką


Depilacja francuska - jest jedną z rodzaju depilacji okolic intymnych. Nie polega ona na całkowitej redukcji owłosienia, a jedynie na delikatnej korekcji okolic bikini wzdłuż linii bielizny, metoda ta pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu.


Depilacja brazylijska - polega na redukcji owłosienia z okolic bikini oraz wzdłuż pachwin z zachowaniem odpowiedniej szerokości, gdyż celem tej depilacji jest pozostawienie wąskiego paska lub innego dowolnego kształtu w zależności od życzenia klientki. Podczas zabiegu depilacji brazylijskiej wskazane jest wykonanie zabiegu depilacji okolic pomiędzy pośladkowych.


Depilacja hollywoodzka - jest zbliżona do depilacji brazylijskiej z tą różnicą, że podczas depilacji hollywoodzkiej usuwa się wszelkie owłosienie okolic intymnych w celu zapewnienia jak największego komfortu i estetyki. Podczas zabiegu depilacji hollywoodzkiej wskazane jest wykonanie zabiegu depilacji okolic pomiędzy pośladkowych.